• 0 Items -
  • Žádné produkty v košíku

Blog

7.

Už jste určitě slyšeli o podvědomí a velké síle, kterou má. Možná, že už jste se zabývali i tí, jak ho ovlivnit. A možná, že jste už skoro vzdali stejně jako já.

Nevěšte hlavu, i podvědomí se dá vychovat. V dnešním podcastu vám řeknu víc o tom, jak se jeho obsah tvoří a jak ho ovlivnit. Ve speciální vedené meditaci propojené s dechovou technikou vás naučím, jak si něco záměrně do podvědomí vložit!

Napíšete mi, na co jste v meditaci přišli? A co chcete slyšet v dalším díle? Těším se, Alžběta

Další díly podcastu a vedené meditace…

One Comment

  • Tomáš Hanousek

  • 2 týdny ago

  Milá Alžběto,

  Nejdříve chci poděkovat za Vaši práci, která má skutečný smysl. Musím říct, že Youtube je skvělá věc :-), protože právě tam jsem na Vás nedávno “narazil”. Rád se přidám k ostatním a popíšu, na co jsem v meditaci na “výchovu podvědomí” přišel. Není to tedy nic lichotivého, ale to se asi dá v případě “zkoumání” důvodů, proč se nám dějí nepříjemné situace, tak trochu očekávat. Vybral jsem si kategorii vztahy a v nich nepříjemnou situaci, která ve mně vyvolávala pocity žárlivosti (a s ní opravdu přišel i nepříjemný pocit v těle – “knedlík v krku”, stažené svaly v obličeji a za krkem). A na otázku “Čemu opravdu věřím?” po nějaké době přišla odpověď, že nemám jako chlap dostatečnou cenu ve srovnání s ostatními. Tady tedy trochu cenzura – ve skutečnosti byla ta odpověď peprnější :-). V meditaci jsem pokračoval každý den a přišlo i příjemné překvapení – jednou se nepříjemný pocit v těle už prostě nedostavil a následně tedy nepřišla ani “negativní” odpověď. Je nasnadě, že následující den se opět nepříjemný pocit dostavil a další den znovu…..Docela jsem se pak dokonce i těšil až ta situace “v realitě” opět nastane, jak to bude vypadat. Netvrdím, že úplně pohoda :-), ale zlepšení jsem rozhodně cítil. Budu se k této meditaci určitě ještě vracet a celkově mi to dodalo chuť na sobě dál pracovat.

  A námět na jeden z dalších podcastů? Napadlo mě téma týkající se rozšířených stavů vědomí. Něco ve smyslu “Co je rozšířený stav vědomí a jak může pomoci na cestě sebepoznání”? Předpokládám, že hranice toho co je a co není rozšířený stav vědomí asi nebude úplně pevná a třeba už jsem něco takového zažil..jen o tom nevím. Každopádně držím palce při zpracování jakýchkoliv témat, ideálně ve stavu “flow” :-).

  Děkuju a těším se na meditační setkání,

  Tomáš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *