• 0 Items -
    • Žádné produkty v košíku

Blog

8.

Opravdu by mě zajímalo, co vás při slově hyperdosahovač jako první napadlo! To slovo mám od svého klienta. Je hodně schopný a hodně toho zvládá. A stále to není dost. Dost dobré, dost daleko, dost správně. Když mi došlo, že v tom není namočený sám, rozhodla jsem se pro vás nahrát další díl podcastu.

My máme totiž takového hyperdosahovače v hlavě skoro všichni. Ve skutečnosti je to naše mysl. Její oblíbená hra je “A co ještě tohle…?. Skoro s bičem v ruce nás pak honí od jednoho cíle k druhému. Kam ještě dojít, co vydělat, co zařídit a na co dosáhnout. Možná, že už vás v tom kolotoči napadlo, že třeba vlastně nemusíte nic. To ale není nic pro hyperdosahující mysl! Přijde s trumfem: “Když se zastavíš a budeš spokojený s tím, co je, tak úplně zakrníš! Nic nezískáš! A vůbec ničeho nedosáhneš!”

Poznáváte to? Dnešní díl je o tom, jak mysl tuhle oblíbenou hru hraje a jaká jsou její pravidla. Taky o tom, co se ve skutečnosti stane, když ji hrát přestanete. Dozvíte se, co se stane, když přestanete dosahovat cílů z mysli a začnete tvořit svět ze srdce.

Další díly podcastu a vedené meditace…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *