• 0 Items -
    • Žádné produkty v košíku

Blog

9.

Jestliže máte při slově úzkost až nepříjemně přesnou představu, co to znamená, jsem tady pro vás. Sama jsem tak trochu úzkostný neurotik a tak je tohle pro mě zvlášť v dnešní době důležité téma. A jak to tak bývá, nejlépe umíme naučit to, co sami nejvíce potřebujeme. Já potřebuji oslovovat úzkost, moji klienti s tím taky přicházejí a proto nahrávám další podcast i pro vás právě o ní.

Někdo zná stažený žaludek, někdo jiný zase tíhu na hrudníku. Uprostřed neustálých změn, omezujících opatření i nejistých výhledů, jak to všechno bude zná něco takového téměř každý z nás. Úzkost je ovšem tak trochu mrcha. Liší se od strachu, který mívá jasné téma. Úzkost na rozdíl od toho vždycky jako by uskočí. Už už se zdá, že jsme našli její dno a pod tím se objeví další nekonečné vnitřní dohady a katastrofické scénáře.

Tak už dost, co říkáte? V dnešním podcastu se dozvíte, jak úzkost vzniká a co pro můžete proti ní udělat hned teď. Nezapomeneme ani na vedenou meditaci, která vám pomůže v tom nejdůležitějším – úzkost prožít na vnitřním bezpečném místě a tak ji konečně nechat odejít. Jen to, co opravdu prožijeme, se může vyléčit.

Další díly podcastu a vedené meditace…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *