• 0 Items -
    • Žádné produkty v košíku

Doprava a platba

Způsoby dopravy

Zásilkovna – výdejní místo

Cena za dopravu je 50 Kč v případě platby bankovním převodem.

Objednané produkty Vám budou dopraveny dle dohody nebo informace v poznámce na vybrané výdejní místo Zásilkovny. Seznam výdejních míst s jejich detaily naleznete i zde https://www.zasilkovna.cz/pobocky

V okamžiku expedice obdržíte email o předání zásilky přepravci, společně s číslem zásilky a odkazem, kde je možné sledovat průběh doručování https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani

Po doručení na výdejní místo budete informování e-mailem (v případě, že jste tyto údaje vyplnili při objednávce), že je Vaše zásilka připravena. Obdržíte heslo pro vyzvednutí, které slouží jako doklad pro ověření (zásilka tedy může být vydána i jiné osobě, které své heslo sdělíte).

Standardní úložní doba na výdejních místech Zásilkovny je 7 dní.

Zkontrolujte si prosím před převzetím zásilky neporušenost obalu, a v případě pochybností doporučujeme provést kontrolu obsahu přímo na příslušném výdejním místě.

Česká pošta – doporučený balíček

V okamžiku expedice obdržíte email o předání zásilky přepravci, společně s číslem zásilky a odkazem, kde je možné sledovat průběh doručován.

Zkontrolujte si prosím před převzetím zásilky neporušenost obalu.

Cena 119 Kč

více informací: https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/doporuceny-balicek

Způsoby platby

  • bezhotovostně převodem pro tuzemskou platbu na účet prodávajícího č. 2501783831/2010,
  • bezhotovostně prostřednictvím PayPal účtu
  • na základě dohody mezi prodávajícím a kupujícím

Po odeslání objednávky obdržíte potvrzovací e-mail.

E-mailem obdržíte také výzvu k platbě s jejími náležitostmi (částka, číslo účtu, variabilní symbol) – v případě platby bezhotovostně převodem pro tuzemskou platbu na účet prodávajícího .

V případě zvolení platby bezhotovostně převodem pro tuzemskou platbu na účet prodávajícího, použijte číslo Vaší objednávky jako variabilní symbol platby. Vaše objednávka nebude odeslána dříve, než budou peníze z účtu převedeny. Zaslané peníze budou prodávajícímu připsány cca za 1-3 dny, v závislosti na typu banky.