• 0 Items -
    • Žádné produkty v košíku

PSYCHOTERAPEUTKA S LÁSKOU K ŽIVOTU

Děkuji Vám, že jste přišli na moje stránky!

 

Jsem vystudovaná jednooborová psycholožka z Pražské vysoké školy psychosociálních studií a díky komplexnímu terapeutickému výcviku také psychoterapeutka. Můj směr v terapii je psychodynamický – s klienty se zabýváme často podvědomými vzorci v myšlení a chování, které jim brání žít v rovnováze ve vztahu k sobě i k druhým. 

Podvědomí a jeho obrovské síle se také věnuji v současném výcviku systemické psychoterapie a ​hypnoterapie. Hypnóza je pro mě neskutečnou inspirací a srdcovou záležitostí. Dává nám do rukou nástroje, jak můžeme ovlivnit samotné základy našeho vnitřního světa. Hypnózu zatím poskytuji pod výcvikovou supervizí jako frekventant výcviku. 

Dva roky praxe ve zdravotnictví mi poskytly potřebné zkušenosti pro hledání zdraví tam, kde převážila nemoc. Mám za sebou také ucelený výcvik v krizové intervenci v tváří v tvář a po telefonu. Jsem členem České asociace pro psychoterapii a dodržuji celoevropsky přijatý Etický kodex pro psychoterapeuty. 

Už je to pět let, co v rámci soukromé terapeutické praxe pracuji s klienty. Průběžně se vzdělávám a objevuji svět seberozvoje a meditace. Pořádám také Meditační setkání a seberozvojové workshopy. Pracuji pod pravidelnou supervizí. 

Seberozvojové workshopy

Zjistěte více o mých událostech