• 0 Items -
    • Žádné produkty v košíku

PSYCHOTERAPEUTKA S LÁSKOU K ŽIVOTU

Děkuji Vám, že jste přišli na moje stránky!

Jsem vystudovaná jednooborová psycholožka z Pražské vysoké školy psychosociálních studií a díky komplexnímu terapeutickému výcviku také psychoterapeutka. Můj směr je psychodynamický – s klienty se zabýváme často podvědomými vzorci v myšlení a chování, které jim brání žít v rovnováze ve vztahu k sobě i k druhým. 

Dva roky praxe ve zdravotnictví mi poskytly potřebné zkušenosti pro hledání zdraví tam, kde převážila nemoc. Mám za sebou také ucelený výcvik v krizové intervenci v tváří v tvář a po telefonu. Jsem členem České asociace pro psychoterapii a dodržuji celoevropsky přijatý Etický kodex pro psychoterapeuty. 

Nyní se už čtvrtým rokem věnuji vlastní psychoterapeutické praxi a lektorské činnosti. Můj kurz Manuál na Mozek, kde lidem předávám nástroje, jak mít pod kontrolou své myšlenky a tím i celý život, navštívilo přes 600 lidí. Na kurz navazuje Víkendový Workshop, který je o překonávání strachu a o tom, jak svůj život úspěšně záměrně tvořit. V rámci cyklu meditačních setkávání Sedm závojů mysli se zabýváme tím, jak meditace mění psychiku a co přináší do každodenního života.

Události a setkávání

Zjistěte více o mých událostech