• 0 Items -
    • Žádné produkty v košíku

Novodobá opora v zádech

Představte si

život, ve kterém jste v pořádku přesně tak, jak jste.


Pomáhám probouzet život.

Svět se nám mění pod rukama daleko rychleji, než se stačíme adaptovat na jeho změny. Není už jasné, jak  přesně vypadá šťastný život, ani co by v něm všechno mělo být. Nechodíme za faráři, nemáme šamany, nebydlíme se svými moudrými staršími.

V takové atmosféře se snadno stane, že víc přežíváme než žijeme. Proto jsou tu psychoterapeuti, proto jsem tu já. Pomůžu vám najít vnitřní zdroje života, radosti a klidu.

 

Jak pracuji.

Jsem vzděláním psycholožka a řemeslem psychoterapeutka. Můj první výcvik byl zaměřený psychodynamicky. To v podstatě znamená, že se společně budeme zabývat samotnými základy, na kterých stojí váš vnitřní svět. Jsou to taková semínka potíží, ale také zdrojů a naděje na dobré řešení. Pomůžu vám objevit, jak uzdravit sama sebe.

Momentálně jsem v druhém výcviku systemické a strategické psychoterapie a hypnózy. Hypnózu si můžete představit jako prohloubený stav relaxace, ve kterém vaše podvědomí snadněji přijímá nová užitečná nastavení mysli. Hypnózu zatím poskytuji pod výcvikovou supervizí.

Na prvním setkání se seznámíme a vy zažijete, jak pracuji. Budu se doptávat a společně zmapujeme, jak se ve vašem životě odvíjela aktuální náročná situace. Na konci sezení vám nabídnu své nápady a navrhnu směr, kterým bychom společně mohli v terapii jít.

 

Ceník a podmínky spolupráce

Online psychoterapie

1200

/ 50 minut, výjimka v nutných případech

OBJEDNAT SE

Individuální psychoterapie

1500

/ 50 minut

OBJEDNAT SE

Psychotherapy in English

1700

/ 50 min

BOOK ONLINE

Podmínky spolupráce

Dříve, než začneme se setkáními, seznamte se s podmínkami spolupráce.

   Mlčenlivost

Všechny informace, které mi o sobě řeknete, zůstanou jen mezi námi. Dodržuji Etický kodex Evropské asociace pro psychoterapii a jsem vázána mlčenlivostí. Jediné místo, kde o klientech anonymně mluvím, je moje supervize (odborný dohled zkušenějšího kolegy).

   Úhrada za sezení

Platba probíhá vždy po skončení sezení hotově nebo kartou. Případně mohu vystavit fakturu a v takovém případě proběhne platba převodem na účet.

   Profesionalita

Jsem členem České asociace pro psychoterapii a dodržuji její pravidla. K nim patří komplexní psychoterapeutické vzdělání, pravidelná odborná supervize a závazek k celoživotnímu vzdělávání.

   Nejsem zdravotník

Nejsem zdravotník, ani klinický psycholog, nemám tudíž ani smlouvu s žádnou pojišťovnou. Vedu základní formu dokumentace, která je přísně důvěrná a slouží pouze pro terapeutické účely.

   Online setkání

Působím v Praze, ale pro klienty z daleka nebo v době vládních opatření poskytuji psychoterapii také online přes Zoom nebo Skype.

   Souhlas se sdílením

Vstupem do spolupráce zároveň souhlasíte s tím, že proces psychoterapie s klienty anonymně sdílím na svých supervizních setkáních. Zlepšuji tak kvalitu svých služeb a pečuji tím lépe o vás.

   Zrušení nejpozději 24 h předem

Při včasném zrušení sezení nic neplatíte. Pokud setkání odvoláte méně než 24 hodin předem, účtuji si storno poplatek 500,- Kč.