15 dubna

Načítám Akce
  • akce již proběhla.

O události

Centrum Plující oblaka,
Mlýnská 6, Praha 6,
8 října, 2020
18:00 - 20:00

8. 10. 2020

1. Meditační setkání – téma Kdo jsem?

Na prvním setkání nahlédneme, jak právě odpověď na otázku “Kdo jsem?” je tím prvním, přes co se díváme na svět. V meditaci rozpoznáme, jak takový pohled změnit a vydáme se i do Prostoru mezi myšlenkami.

22. 10. 2020

2. Meditační setkání – téma Ne-vědomost

Většina z nás stráví život v pocitu, že jsme tím, kdo myslí své myšlenky. Ve skutečnosti jsme tím, kdo je jen pozoruje a může se rozhodnout, zda jim věnuje pozornost.

5. 11. 2020

3. Meditační setkání – téma Strach

Strach, úzkost, nejistota a pochybnost jsou těmi největšími překážkami zcela svobodného života. Ovlivňují to, jak se cítíme v těle a tím celé naše fungování. V meditaci se naučíme, jak strach jen pozorovat a nechat jej odejít.

19. 11. 2020

4. Meditační setkání – téma Myšlenky

Neustálé a přehnané myšlení má za následek, že ztrácíme kontakt s reálným světem. Dokud jsou tu myšlenky, nemůžeme najít sami sebe. Naučíme se tři cesty, jak se nejsnadněji dostat do meditativního stavu.

3. 12. 2020

5. Meditační setkání – téma Přání

Přání, aby tu něco zůstalo, vede k obavě, že to tu nebude. Přání, aby něco skončilo, vede ke stálému prožitku nespokojenosti. V meditaci se osvobodíme od připoutanosti ke svým přáním, aby se konečně mohla začít plnit.

17. 12. 2020

6. Meditační setkání – téma Vnitřní konflikty

Dokud svádíme boj s vlastním mozkem, nikdy nemůžeme vyhrát. Přijmout jeho fungování a stejně jako voda plynout s proudem, je jedinou cestou ke svobodě.

14. 1. 2020

7. Meditační setkání – téma Emoce

Nejsme svými emocemi, pouze je prožíváme. Nejsou ani pozitivní, ani negativní. Jen dávají vědět, zda jsme právě v souladu se sebou nebo ne. V meditaci se naučíme, jak je vyslechnut, aby se staly našimi pomocníky.

Share:

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are not yet available

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *