12 července

Načítám Akce
  • akce již proběhla.

O události

Online na Zoomu
22 března, 2023
18:30 - 19:30

Taky ho máš v hlavě? Dozorce, kritik, soudce… ať už mu říkáš jakkoli, dokáže být pěkně nepříjemný.

Zvnitřněný hlas dětských autorit trápí většinu z nás. Pro někoho je snazší jeho řeči prostě hodit za hlavu. Někdo si už všimnul, že je to ten typ vetřelce, kterého vyhodíš dveřmi a on přijde oknem.

Máš to taky tak? 


Chystám pro Tebe tři setkání po třech týdnech za tři sta korun 🙂 
Budeme rozvíjet laskavost k sobě sdílením, vedenými meditacemi a vědecky ověřenými terapeutickými technikami. Čerpat budeme především z praxe meditace všímavosti (jinak taky mindfulness). 
KDE SE SETKÁME? 

Večery se budou konat na platformě Zoom. Před setkáním Ti přijde na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce link k přihlášení.

POTŘEBUJI ZKUŠENOSTI S MEDITACÍ? 

Vůbec ne. Ať už moje meditace znáš, medituješ doma nebo to bude úplně první zkušenost, je to úplně v pořádku. 

Výhodou tří večerů Laskavost k sobě je to, že můžeš zaznamenat velké změny díky tomu, že proces poběží celé tři týdny. V mezičase budu dostupná online pro Tvoje dotazy nebo individuální sdílení. Událost má omezený počet míst, abych se všem mohla dobře věnovat.

JAK OBJEDNAT?

Zakoupením vstupenky tuto akci s Tebou automaticky počítám na všechny tři večery. Vždy cca den předem Ti pošlu link na Zoom.

 

Share:

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *