12 července

Načítám Akce
  • akce již proběhla.

O události

Online na Zoomu
25 února, 2021
18:00 - 19:30

Jsem psycholožka, co medituje, takže vám přináším oboje – jak mysl a duše fungují a zároveň vedené meditace.

Co na setkání zažiju?

Meditace je mnoho věcí a existuje v ní mnoho různých směrů. Se mnou zažijete meditaci v její nejjednodušší formě. Naučíte se zaměřit pozornost na dech a zklidnit své myšlenky. Propojíte se s tělem a stanete se tak vnímavější k jeho signálům. Zažijete nové pocity a třeba pochopíte kořeny něčeho, co vás dlouho trápí.

Je pro mě meditace vhodná?

Díky tomu, že pracuji jako psychoterapeutka s klienty, znám mnohá lidská trápení. Meditace se úžasně osvědčila, jestliže zápásíte s chronickým stresem a toužíte alespoň na chvíli vypnout hlavu. Bude vám náramně vyhovovat, jestli u sebe znáte úzkostné pocity nebo myšlenky plné strachu a už byste se jim rádi účinně postavili. Pomůže i s hledáním přirozeného sebevědomí a posiluje schopnost mít rád sám sebe.

Také se zjistilo, že se při meditaci snižuje hladina stresových hormonů a zároveň se uvolňují „hormony štěstí“. Při pravidelné meditaci se snižuje krevní tlak a ustupují i chronické bolesti. Zlepšuje se paměť a schopnost se soustředit.

Jak to bude probíhat?

Na každém setkání zažijete dvě vedené meditace. První z nich bude taková dá se říci každodenní – bude zaměřená na dech, na pocity v těle nebo na prostý přítomný okamžik. Bude trvat asi deset minut a je skvělá pro začátky s meditační praxí.

Druhá meditace bude vždy nějak zaměřená na téma daného Meditačního setkání. Půjde hlouběji a umožní vám zažít hlubokou relaxaci. Budeme při ní pracovat s imaginací, prvky hypnózy i speciálními dechovými technikami.

 

 

Dokud budou trvat vládní nařízení, pořádám Meditační setkání online v aplikaci Zoom. Po tom, co si zakoupíte vstupenku, vám přijdou dva e-maily – první s potvrzením nákupu a druhý s odkazem na Zoom.

 

Share:

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are not yet available

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *