12 července

Načítám Akce
  • akce již proběhla.

O události

Letohradská 50
Praha 7, Česká republika
15 března, 2023
18:30 - 21:00

Každá žena je jiná.

Každá žena si také ovšem přeje odpověď na stejnou otázku:

„Jsem viděna?“

 

Milá ženo, zvu Tě ke společnému setkání v úzkém kruhu. Jsi vítána, ať jsi jakákoli a toužíš po čemkoli. Čeká Tě atmosféra přijetí, bezpečí a svobodného bytí spolu. 

Sebeobjevné semináře Umění ženskosti se zaměřují na různá témata, která se intimně dotýkají ženské duše. Otevřeme prostor ke sdílení a zažiješ také vedenou meditaci. Skrze hlubší terapeutické techniky se dostaneme až ke Tvým zdrojům sebeléčení a nacházení sebe sama.

Témata jednotlivých seminářů:

Cítím se krásná, vidím se krásná (15. 12. 2022)

Na prvním setkání oslovíme téma, které se nějakým způsobem dotýká každé z nás – vzhled a jak souvisí se sebepřijetím. Díky speciální meditační technice rozvineme prožitek krásy zevnitř nás a necháme ji zářit i navenek. Přines si s sebou malé zrcátko.

Cítím se doma ve svém těle (15. 3. 2023)

Druhé setkání bude věnované sebeobrazu těla a především tomu, jak se v něm cítíme. Jsou tu místa, která od nás slyší jen kritiku? Jsou tu taková, která úplně přehlížíme? Jaké to je, když tělo začne tloustnout nebo stárnout – dokážu k sobě zachovat láskyplný postoj? O těchto i dalších tématech, skrze sdílení, terapeutická cvičení a vedené meditace. 

Vina, stud a svoboda (13. 4. 2023)

Třetí společný večer se zanoří hlouběji do našeho vnitřního světa. Budeme se jemně přibližovat k tématu studu a viny. Kde končí hranice zdravého studu a jak vůbec vypadá? Jak se stane, že se zrodí bolavá vina? Proč s ní tolik žen tak dlouho žije? Jak se z ní osvobodit? O tomhle všem skrze účinné terapeutické techniky, vedené meditace a sdílení.

Share:

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are not yet available

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *