12 července

Načítám Akce
  • akce již proběhla.

O události

Online na Zoomu
14 ledna, 2021
18:00 - 20:00

Meditační setkání proběhne online v aplikaci Zoom. Po tom, co zaplatíte svou vstupenku, dostanete ode mne e-mail s odkazem k přihlášení 

Sedm závojů mysli. Sedm vzorců v myšlení a prožívání Sedm překážek ke spokojenému životu.

 

Během sedmi setkání zjistíš, jaké hry hraje Váš mozek sám na sebe. Klame sám sebe stejně, jako by měl před očima závoj. Takový závoj bývá vyrobený ze strachu, špatné minulé zkušenosti, navyklých myšlenek nebo zásadního omylu v posuzování světa.

Cyklus meditačních setkání Sedm závojů mysli Vám pomůže přestat na svět jen reagovat a začít na něj vědomě odpovídat. Lépe pochopíte, jak funguje systém jménem “lidská bytost” a tím i jak s ním lépe zacházet.

Čím víc prokouknete závoje, tím se budeš cítit svobodněji.
Budeme se jimi zabývat z psychologického, terapeutického i psychospirituálního směru. Na každém setkání zažijete jednu nebo dvě meditace přesně cílené na daný závoj. Po setkání dostanete nahrávku každé meditace.

Na meditační setkání si vezměte pohodlné oblečení, ve kterém bude příjemné sedět i na zemi. Pokud máš, vezmi si svůj vlastní meditační polštářek. Pokud chcete projít celým cyklem, určitě si založte meditační deník – zápisník, který budeš mít rád/a a bude určený na poznámky ze zážitků z meditací.

Jednotlivá setkání na sebe volně navazují, každé z nich má svůj ucelený smysl i samo o sobě.

 


7. Meditační setkání – téma Emoce

Nejsme svými emocemi, pouze je prožíváme. Nejsou ani pozitivní, ani negativní. Jen dávají vědět, zda jsme právě v souladu se sebou nebo ne. V meditaci se naučíme, jak je vyslechnut, aby se staly našimi pomocníky.

Balíček všech sedmi Meditačních setkání se slevou.

Share:

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are not yet available

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *