12 července

Načítám Akce
  • akce již proběhla.

O události

Centrum Plující Oblaka, Mlýnská 6,
Praha 6,
18 června, 2020
17:15 - 19:00
Pozor, změna místa konání! Našla jsem pro nás sál, kde můžeme dodržet vládou nařízené hygienické podmínky. Prosím, doneste si vlastní polštářek na sezení.

Sedm závojů mysli. Sedm vzorců v myšlení a prožívání Sedm překážek ke spokojenému životu.

Během sedmi setkání zjistíš, jaké hry hraje Váš mozek sám na sebe. Klame sám sebe stejně, jako by měl před očima závoj. Takový závoj bývá vyrobený ze strachu, špatné minulé zkušenosti, navyklých myšlenek nebo zásadního omylu v posuzování světa.

Závoj mysli se spolehlivě postará o to, abychom opakovaně reagovali podobným způsobem. Jenže jsou to často způsoby, které nám dlouhodobě neslouží ke spokojenému životu. Prohlédnout závoj znamená osvobodit se od automatických reakcí.

Cyklus meditačních setkání Sedm závojů mysli Vám pomůže přestat na svět jen reagovat a začít na něj vědomě odpovídat. Lépe pochopíte, jak funguje systém jménem “lidská bytost” a tím i jak s ním lépe zacházet.

Čím víc prokouknete závoje, tím se budeš cítit svobodněji.
Budeme se jimi zabývat z psychologického, terapeutického i psychospirituálního směru. Na každém setkání zažijete jednu nebo dvě meditace přesně cílené na daný závoj. Po setkání dostanete nahrávku každé meditace.

Na meditační setkání si vezměte pohodlné oblečení, ve kterém bude příjemné sedět i na zemi. Pokud máš, vezmi si svůj vlastní meditační polštářek. Pokud chcete projít celým cyklem, určitě si založte meditační deník – zápisník, který budeš mít rád/a a bude určený na poznámky ze zážitků z meditací.

Jednotlivá setkání na sebe volně navazují, každé z nich má svůj ucelený smysl i samo o sobě.

Přijďte v pohodlném oblečení, přineste si vlastní polštářek na sezení, zápisník a tužku. 

Share:

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are not yet available