13 července

Načítám Akce
  • akce již proběhla.

O události

Stromovka
25 června, 2020
17:15 - 19:00
Pozor, změna místa konání! Poslední setkání před prázdninami se uskuteční v pražské Stromovce. Sejdeme se v 17 hodin u Planetária.

dech • pohyb • meditace 

Cyklus sebeobjevných večerů s meditací pro probouzející se duše

Cítíte, že potřebujete uprostřed uspěchaného světa začít dělat něco jinak? Už jste zkusili meditaci a třeba i další techniky, ale ještě to není ono? Toužíte po jednoduchých každodenních krocích k vnitřnímu klidu? 

 

Tímto vás zvu na osm sebeobjevných večerů s meditací, osm výjimečných setkání, osm nových setkání s vlastním tělem a energií. 

 

Každý večer se bude soustředit na jedno z klíčových témat života moderního člověka. Dozvíte se, kudy vám energie utíká a jak si ji nechat pro sebe. Získáte nový kontakt se svým dechem a naučíte se s ním pracovat. Objevíte cestu přímo do svého podvědomí.

 

V dnešním světě už nemáme čas odejít do divočiny nebo jen meditovat v jeskyni. Naše duše však touží po vnitřním klidu víc než kdy dříve. Dnes potřebujeme jasné a jednoduché techniky, které se vejdou i do uspěchaného dne. 

Každý večer z Osmi odhalení života získáte: 
  • Hluboký vhled do psychologických a spirituálních souvislostí tématu
  • Techniku práce s dechem, tělem nebo pohybem pro každodenní výživu duše
  • Meditaci pro práci s podvědomím a její nahrávku

Přijďte v pohodlném oblečení, přineste si vlastní polštářek na sezení, zápisník a tužku. 

Share:

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available