12 července

Načítám Akce
 • akce již proběhla.

O události

5 května, 2023
0:00 - 23:59

Nech rozšířit své hranice za každodenní mysl a otevři nové možnosti svého života.

Zažij nespoutanou radost z těla a jeho energie.

Osvoboď svou duši a objev svou pravou podstatu.

Zveme Tě na třídenní sebeobjevný a terapeutický retreat s meditací, vědomou prací s energií a dechovými technikami. Retreat je určený pro každého bez rozdílu pohlaví. Program je pečlivě složený tak, aby oslovoval tři nejdůležitější linky Tvého života –

mysl a její struktury, tělo a jeho energii a tvořivý potenciál Tvojí duše.

 

S myslí budeme pracovat psychoterapeutickými přístupy tak, abychom odhalili limitující vnitřní přesvědčení a zvyky, které už dobře neslouží. Pomůžeme mysli vykročit za dosavadní hranice a začít manifestovat život plný lásky a úžasných příležitostí.

„Když se dostaneš za hranice svého dosavadního já, teprve potom objevíš pravou šířku svého vědomí.“

 

Tělo pozveme do meditace skrze pohyb, dech a hlas. Povzbudíme jej k vnímání Tvojí energie a navážeme s tělem příjemný vztah. Součástí retreatu bude i taneční cesta podporující přirozenou radost ze spontánního pohybu.

„Když jsme v kontaktu s neustálým pohybem v těle, opravdu žijeme.“

 

Svobodná duše znamená tvořivou mysl, pocit domova v těle a prožitky propojení se vším okolo Tebe. Pozveme Tě k několika krásným vedeným meditacím, kde budeš postupně prohlubovat svůj prožitek sama sebe. Zakončením retreatu bude Dechová cesta složená z účinných dechových technik které Tě propojí s tím, co opravdu svobodná duše znamená – přirozený stav lásky, harmonie a souladu s Bytím.

„Vztah s tělem a jeho energií vytváří prožitek toho, čemu říkáme duše.“

Přihlásit se můžeš tady

Co říkali účastníci z minulého retreatu? 

 • Prostor potkat se sama se sebou, v pečujícím a bezpečném prostředí pod laskavým vedením, které vede k otevřenosti k tomu co vše může přijít. – Vladi, H.

 

 • Velmi silný zážitek, vyčerpávající, ale zároveň osvobozující. Z každého cvičení jsem si odnášela tolik objevení a zážitků, že jsem je nestačila vstřebávat. Cítila jsem se opravdu mnohem víc napojená sama na sebe, na svůj vnitřní hlas a to, co opravdu chci. Zároveň bylo skvělé sdílet celý zážitek s dalšími úžasnými lidmi, které jsem moc ráda poznala. Doporučuji všem, kteří o tom jen trochu uvažují. – Veronika Z.

 

 • Retreat neměl náhodný název. Opravdu jsem měla pocit, jako by moje duše/nitro najednou dostaly křídla. Program celého retreatu přitom nezůstal na povrchu, šlo se do hloubky, ale tak, že jsem měla pocit bezpečí. A i když došlo na vyjádření silných emocí, byla jsem hluboce přesvědčená, že můžu ukázat cokoliv. – Marianna Z.

 

 • Neváhejte a pojeďte! Retreat byla jedna velká nezapomenutelná jízda emocí, lásky, obětí, probuzených smyslů a pochopení neuchopitelného. Né nadarmo bylo uvedeno téma Osvobození duše. Nedokázala jsem si představit, že by k osvobození duše u mne mohlo někdy dojít. Právě teď vnímám, že to možné je. S úctou a Láskou děkuji Alžbětě a Mirkovi za to, že jsou. – Lucie J.

 

Pro koho je retreat vhodný?

Retreat pro Tebe bude úžasnou příležitostí k sebepoznání a objevení svojí hloubky. Zveme každého, kdo už pro sebe objevuje kouzlo přirozené spirituality v životě a touží po nalezení pravdy o sobě. Jestli stále něco hledáš a zároveň tak trochu cítíš, že pravda tady je, když veškeré hledání ustane.

Retreat bude v krásném prostředí statku se zahradou a je tu pro toho, kdo se chce dostat do většího kontaktu s místem uprostřed přírodyPotkáš tady nové lidi, kteří jsou podobně naladění a přijíždějí si pro laskavou atmosféru a radost na srdci.

Co Ti konkrétně retreat přinese?

 • pomůže být více v přítomnosti, spokojeně v těle a v souladu se svými prožitky
 • popracuje se strachem, úzkostí a nejistotou ověřenými psychoterapeutickými technikami
 • vyjasnění osobní vize a další krůček k její manifestaci
 • uvolnění v těle a zvýšené vnímání jeho signálů
 • větší jistotu v meditační praxi nebo její dobrý začátek
 • výdech starého a nepotřebného, nádech do nového života
 • radost a spontaneitu pro tělo i duši
 • občerstvení pro duši
 • projasnění mysli a záměrů pro život

Jaký bude program?

 • Začneme páteční večeří v 18 hodin a po ní večerním programem.
 • Sobota bude věnovaná objevování potenciálu Tvojí mysli. Čeká Tě ranní energetické probuzení, dopolední a odpolední program.
 • Neděle bude zaměřená na tělo a osvobození jeho energie. Čekej jemné probuzení těla i možnost se opravdu vytancovat.
 • Oba dva dny bude i dostatek prostoru pro procházky po krásném okolí meditačního centra a odpočinek. Vedle programu bude i možnost koupání v jezírku, večerního ohně a grilování!
 • V pondělí (státní svátek) program ukončíme prohloubenou relaxací během Cesty dechu, obědem a závěrečným sdílením. Konec bude cca do 15 hodin.

Jaké bude ubytování?

Retreat se bude konat v nádherných prostorách statku Anglická sezóna. Statek Anglická Sezóna je klidné místo pouhých 30 km od Prahy, přesto nezasažené civilizačním stresem a stranou turistického ruchu.  Je jako stvořený pro retreaty a meditační setkání a navíc s interiéry ve stylu staré Anglie.

Adresa je Hobšovice 11, 273 21 (30 km severně od Prahy, nedaleko města Slaný)

Pro nabídku či poptávku spolujízdy můžeš využít tuto tabulku.

    

   

Zdroj fotografií: https://www.statekanglickasezona.com/

Ubytování pro účastníky kurzů statek poskytuje ve dvou typech:

1. klasické ubytování ve společné ložnici  v oddělených kójích po dvou matracích se závěsem pro větší soukromí. Lůžkoviny jsou samozřejmostí.

2. Individuální ubytování v podkroví  ve dvou až  třílůžkových pokojích se společnou místností a krbem (za příplatek)

Retreat má omezený počet míst na 20 účastníků.

Jaká bude strava?

Na statku máme zajištěnou plnou penzi formou vegetariánského jídla. Pokud máte nějaká dietní omezení, dejte nám vědět a my zajistíme, aby vám v kuchyni vyšli vstříc.

K plné penzi je možné si přikoupit kávu, víno, domácí koláče apod.

 

Cena

Cena za meditační a zážitkový retreat Osvobození duše je 7800,- Kč 

Cena obsahuje program retreatu, ubytování a plnou vegetariánskou penzi.


Záloha činí 4800,- Kč a je splatná předem převodem na účet. Po vyplnění registrace níže Ti přijde e-mailem faktura.

Doplatek je 3000,- Kč v hotovosti na místě. 

 

Přihlásit se můžeš tady

 

Storno podmínky: při zrušení účasti více než čtyři týdny dopředu vracíme celou zaplacenou zálohu, v případě zrušení od čtyř do dvou týdnů před retreatem vracíme 50 % ze zaplacené zálohy, při zrušení od dvou týdnů před retreatem nemůžeme z organizačních důvodů a spolupráce se statkem zálohu již vrátit vůbec

 

Share:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *