12 července

Načítám Akce
  • akce již proběhla.

O události

30 června, 2023
18:00 - 16:00

Toužíš po dobrém pocitu ve vlastním těle?

Chceš zlepšit vztahy se sebou i s druhými?

Potřebuješ ve svém životě něco změnit

 

 

Tímto Tě zvu na společný víkendový retreat s meditací, terapeutickými i léčivými prožitky a také tancem. Tak si nejen odpočineš, ale hlavně se uvolníš a získáš prostor setkat se se svou vlastní přirozeností.

Přijeď si pro nové pocity a pozitivní vztah sama k sobě!

CO MŮŽEŠ OBJEVIT A UZDRAVIT?

 

… SVOJI INTUICI 

Jestli se někdy cítíš ztracená a nejistá, může to znamenat, že jsi vzdálená svému vnitřnímu hlasu. Někdo ho nazývá vnitřním Já, někdo duší nebo taky intuicí.

Není to ve skutečnosti nic jiného než ochota a odvaha vnímat své pravé pocity. Retreat Ti přinese příležitost zpomalit, zjemnit a nahlédnout do své pravdivosti. A to cestou vedené meditace a práce s vědomým dotekem.

 

 

… SVÉ TĚLO

Cítíš únavu, tíhu nebo se vrací úzkosti? Možná Ti tvoje tělo dává vědět, že potřebuje něco úplně jiného, než co právě žiješ. Tělo je tím nejdůležitějším kompasem. V něm se odehrává veškerá zkušenost a jen ono ví, kudy vede ten nejlepší další krok.

Během retreatu se naučíš své tělo intenzivně vnímat, a tak pochopíš jak o něj dobře pečovat, aby tě vedlo tím správným směrem.

 

 

… SVÉ PRAVÉ JÁ

Bez autentických prožitků není láskyplných vztahů. Proto přijeď a objev rovnováhu, která Ti umožní zůstat ve všech životních situacích svým pocitům věrná.

Díky speciálním terapeutickým metodám zaměřeným na sebepoznání a prožitek budeš postupně víc a víc objevovat, jaká opravdu jsi, abys pak mohla sama sebe nejen vnímat, ale i respektovat. 

 

JE RETREAT VHODNÝ PRÁVĚ PRO TEBE?

¨

Jestli už objevuješ kouzlo přirozené spirituality v životě a toužíš po odhalení svých dalších vnitřních darů, jsi srdečně vítána.

Čeká tě bezpečné a přijímající prostředí mezi dalšími ženami s podobným naladěním. A pokud jsme se ještě nikdy nepotkaly, během krátkého seznamovacího telefonátu před začátkem retreatu rychle poznáme, zdali je právě tohle tvá cesta.

 

CO TĚ ČEKÁ?

 

  • Začneme páteční večeří v 18 hodin a po ní večerním programem.
  • Sobota bude věnovaná rozvoji vnímavosti, intuice a moudrosti prožitku. Čeká Tě ranní energetické probuzení, dopolední a odpolední program.
  • Neděle bude zaměřená na prohloubení léčivých procesů a integraci všech zážitků. Čekej jemné probuzení těla i možnost se opravdu vytancovat.
  • Retreat skončí v neděli nejpozději v 16 hodin. Dostatek prostoru bude i  pro procházky po krásném okolí meditačního centra a odpočinek.

 

Přihlásit se můžeš tady

JAKÉ BUDE UBYTOVÁNÍ? 

Retreat se bude konat v romantických prostorách statku Anglická sezóna. Statek je klidné místo pouhých 30 km od Prahy, přesto nedotčené civilizačním stresem a stranou turistického ruchu.

Adresa je Hobšovice 11, 273 21 (30 km severně od Prahy, nedaleko města Slaný)

Pro nabídku či poptávku spolujízdy můžeš využít tuto tabulku.

    

   

Zdroj fotografií: https://www.statekanglickasezona.com/

Ubytování pro účastníky kurzů statek poskytuje ve dvou typech:

1. klasické ubytování ve společné ložnici  v oddělených kójích po dvou matracích se závěsem pro větší soukromí. Lůžkoviny jsou samozřejmostí.

2. Individuální ubytování v podkroví  ve dvou až  třílůžkových pokojích se společnou místností a krbem (za příplatek)

Retreat má omezený počet míst na 20 účastnic.

JAKÁ BUDE STRAVA?

Na statku máme zajištěnou plnou penzi formou vegetariánského jídla. Pokud máte nějaká dietní omezení, dejte nám vědět a my zajistíme, aby vám v kuchyni vyšli vstříc.

K plné penzi je možné si přikoupit kávu, víno, domácí koláče apod.

 

JAKÁ JE CENA?

 

Cena za víkendový retreat je 6800,- Kč 

Cena obsahuje program retreatu, ubytování a plnou vegetariánskou penzi.


Záloha činí 4300,- Kč a je splatná předem převodem na účet. Po vyplnění registrace níže Ti přijde e-mailem faktura.

Doplatek je 2500,- Kč v hotovosti na místě. 

 

Storno podmínky: při zrušení účasti více než čtyři týdny dopředu vracíme celou zaplacenou zálohu, v případě zrušení od čtyř do dvou týdnů před retreatem vracíme 50 % ze zaplacené zálohy, při zrušení od dvou týdnů před retreatem nemůžeme z organizačních důvodů a spolupráce se statkem zálohu již vrátit vůbec

 

Přihlásit se můžeš tady

Share:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *