3 února

Načítám Akce

O události

30 června, 2023
18:00 - 16:00

Cítíš někdy pochybnost, jestli dobře slyšíš sama sebe?

Toužíš po dobrém pocitu ve vlastním těle?

Chceš tvořit láskyplné vztahy se sebou i s druhými? 

 

 

Milá ženo, tímto Tě zvu na společný víkendový retreat s meditací, tancem a léčivými prožitky. Záměrem je, aby sis odpočinula, uvolnila se a měla prostor setkat se svou přirozeností.

Přijeď objevit nové pocity a pozitivní vztah ke svému tělu.

JAKÁ INSPIRACE MĚ ČEKÁ?

 

INTUICE 

Jestli se někdy cítíš ztracená a nejistá, může to znamenat, že jsi vzdálená svému vnitřnímu hlasu. Někdo ho nazývá vnitřním já, někdo duší, autenticitou nebo taky intuicí. Není to ve skutečnosti nic jiného než ochota a odvaha vnímat své pravé pocity. 

Schopnost otevřít se svým pocitům Ti přináší vhled do moudrosti, která se ukrývá v jejich hloubce. Sáhneš si na svůj niterný záměr pro tvoření ve Tvém životě.

Retreat Ti přinese příležitost zpomalit, zjemnit a nahlédnout do své pravdivosti. Můžeš se těšit na jemné vedené meditace, práci s vědomým dotekem i uvolnění v tanci.

 

 

TĚLO 

Máš už dlouho pocit, že je život plný povinností a napětí? Cítíš únavu, tíhu nebo se vrací úzkosti? Možná Ti tvoje tělo dává vědět, že potřebuje něco úplně jiného, než právě teď žiješ. 

Tělo není jen nástrojem k pohybu ve světě, je naším bytostným spojením, naším nejdůležitějším kompasem. V něm se odehrává veškerá zkušenost, ono ví, kudy vede ten nejlepší další krok

Během retreatu budeme prohlubovat vnímání svého těla a jeho jemných signálů. Dotkneš se toho, co Tvoje tělo opravdu těší, jaké jsou jeho potřeby a jak o sebe dobře pečovat

 

 

PROŽITEK

Jestliže jako ženy toužíme po láskyplných vztazích se sebou i s druhými, nesmíme ztrácet kontakt se svým autentickým prožitkem. Přijeď objevit rovnováhu, která Ti umožní ve všech situacích zůstat věrná svému pocitu.

Díky terapeutickým strukturám zaměřeným na sebepoznání a prožitek budeš postupně víc a víc objevovat, jaká opravdu jsi. Naučíš se zavnímat, rozpoznat a pevně respektovat to nejjemnější v sobě.

 

JE PRO MĚ RETREAT VHODNÝ?

¨

Retreat pro Tebe bude úžasnou příležitostí k sebepoznání a objevení svojí hloubky. Zvu Tě, jestli už objevuješ kouzlo přirozené spirituality v životě a toužíš po odhalení dalších svých vnitřních darů. Přijeď, jestli toužíš po bezpečném a přijímajícím prostředí mezi dalšími ženami s podobným naladěním.

Pokud se ještě neznáme, počítej, prosím, s krátkým seznamovacím telefonátem před začátkem retreatu.

 

CO MI KONKRÉTNĚ RETREAT PŘINESE?

 

  • setkání v úzkém kruhu podobně naladěných žen
  • vedené meditace zaměřené na prohloubení prožitku 
  • zvědomění vnitřního záměru a prohloubení intuice
  • uvolnění v těle a jeho prožitcích 
  • větší schopnost rozeznat signály těla 
  • vhledy o vztahu k sobě i k druhým

JAKÝ BUDE PROGRAM?

 

  • Začneme páteční večeří v 18 hodin a po ní večerním programem.
  • Sobota bude věnovaná rozvoji vnímavosti, intuice a moudrosti prožitku. Čeká Tě ranní energetické probuzení, dopolední a odpolední program.
  • Neděle bude zaměřená na prohloubení léčivých procesů a integraci všech zážitků. Čekej jemné probuzení těla i možnost se opravdu vytancovat.
  • Retreat skončí v neděli nejpozději v 16 hodin. Dostatek prostoru bude i  pro procházky po krásném okolí meditačního centra a odpočinek. 

 

Přihlásit se můžeš tady

JAKÉ BUDE UBYTOVÁNÍ? 

Retreat se bude konat v nádherných prostorách statku Anglická sezóna. Statek Anglická Sezóna je klidné místo pouhých 30 km od Prahy, přesto nezasažené civilizačním stresem a stranou turistického ruchu.  Je jako stvořený pro retreaty a meditační setkání a navíc s interiéry ve stylu staré Anglie.

Adresa je Hobšovice 11, 273 21 (30 km severně od Prahy, nedaleko města Slaný)

Pro nabídku či poptávku spolujízdy můžeš využít tuto tabulku.

    

   

Zdroj fotografií: https://www.statekanglickasezona.com/

Ubytování pro účastníky kurzů statek poskytuje ve dvou typech:

1. klasické ubytování ve společné ložnici  v oddělených kójích po dvou matracích se závěsem pro větší soukromí. Lůžkoviny jsou samozřejmostí.

2. Individuální ubytování v podkroví  ve dvou až  třílůžkových pokojích se společnou místností a krbem (za příplatek)

Retreat má omezený počet míst na 20 účastnic.

JAKÁ BUDE STRAVA?

Na statku máme zajištěnou plnou penzi formou vegetariánského jídla. Pokud máte nějaká dietní omezení, dejte nám vědět a my zajistíme, aby vám v kuchyni vyšli vstříc.

K plné penzi je možné si přikoupit kávu, víno, domácí koláče apod.

 

JAKÁ JE CENA?

 

Cena za víkendový retreat je 6800,- Kč 


Záloha činí 4300,- Kč a je splatná předem převodem na účet. Po vyplnění registrace níže Ti přijde e-mailem faktura.

Doplatek je 2500,- Kč v hotovosti na místě. 

 

Přihlásit se můžeš tady

Share: